У Полтаві «батьківщинівці» відстоюють інтереси підприємництва

Голова фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко поінформував земляків про роботу щодо підтримки розвитку малого та середнього підприємництва в обласному центрі.

За словами Олега Бєлоножка, ще у листопаді минулого року фракція «Батьківщина» ініціювала звернення до Президента та Верховної Ради України «Щодо відміни прийнятих Законів №128, 129», яке підтримали депутати міськради.


«Днями отримав відповідь на це звернення, де йдеться про те, що Кабмін утворив координаційну раду з питань мікро та малого підприємництва. Важливо, що до її складу увійшли і представники громадських організацій, які відстоюють інтереси малого бізнесу», – сказав «батьківщинівець».

Голова фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді зазначив, що серед завдань координаційної ради – напрацювання законопроєктів щодо лібералізації умов застосування спрощеної системи оподаткування та запровадження дворічного мараторію на перевірки.

Олег Бєлоножко наголосив, що депутати від «Батьківщини» тримають це питання на постійному контролі і не дозволять знищити малий та середній бізнес, основну складову формування бюджету міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова