У Полтаві «Батьківщина» зробила ще один крок до порятунку комунальних підприємств

Фракція «Батьківщина» в Полтавській міській раді зареєструвала звернення до Полтавської облради з проханням підтримати ініціативу депутатів від «Батьківщини» про передачу підприємств «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго» до комунальної власності територіальних громад міста.

Як інформує пресслужба обласного партійного осередку, представники «Батьківщини» вимагають розглянути це питання на найближчому засіданні профільної комісії облради.

Нині «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго» належать до спільної комунальної власності територіальних громад Полтавщини. За словами голови фракції «Батьківщина» в Полтавській міськраді Олега Бєлоножка, стан цих підприємств є вкрай незадовільним.

«Наприклад, стан колекторів «Водоканалу» в Полтаві настільки критичний, що може спричинити екологічну катастрофу будь-якої хвилини. Тільки протягом минулого року стався сімдесят один провал, більше половини з них ще й досі не ліквідовані», – каже депутат від «Батьківщини».

Олег Бєлоножко наголошує, що передача ключових комунальних підприємств на баланс Полтави дасть змогу не тільки оперативно модернізувати господарства, залучивши інвестиційні кошти, а й оптимізувати тарифи для жителів міста, оскільки в тарифи закладено водо- та теплозабезпечення прилеглих до Полтави районів.

Нагадаємо, днями депутати Полтавської міськради одностайно підтримали ініціативу «Батьківщини» про передачу «Полтававодоканалу» та «Полтаватеплоенерго» у власність міста й ухвалили рішення звернутися до облради з проханням винести це питання на найближче засідання сесії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова