У Полтаві «Батьківщина» захищає права жителів багатоповерхівок

Депутат Київської в Полтаві районної ради, член фракції ВО «Батьківщина» Сергій Савенков звернувся до місцевої влади з вимогою терміново вирішити ситуацію, яка склалася після ліквідації в обласному центрі одного з комунальних підприємств – КП «Комунальник».

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партосередку, «батьківщинівці» на чолі з Сергієм Савенковим відстоюють інтереси жителів 44-ох багатоквартирних будинків, які втратили комунальну компанію, відповідальну за обслуговування житла.

За словами представника «Батьківщини», ситуація склалася катастрофічна.

«Наприклад, у будинку на вулиці Курчатова, 11, сталася аварія з опалeнням, будинок кілька днів був бeз тепла, жителів ніхто й слухати не хотів», – обурюється Сергій Савенков.

Він вважає, що необхідне термінове втручання міської влади, адже діючі комунальні структури не поспішають брати на баланс старі будинки, у яких навіть технічна документація не відповідає нині чинним нормам.

Сергій Савенков та фракція «Батьківщина» в Київській районній раді Полтави взяли проблемне питання під особистий контроль та широко інформують жителів про хід його вирішення через ЗМІ та соціальні мережі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова