У Полтаві «Батьківщина» відстоює впровадження страхової медицини

Голова фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко, лікар за фахом, вважає, що лише обов‘язкове медичне страхування допоможе врятувати вітчизняну галузь охорони здоров’я.

Як інфрмує пресслужба обласного партосередку, на цьому партієць наголосив у зверненні до земляків, оприлюдненому в місцевих ЗМІ та соцмережах.

На думку Олега Бєлоножка, запровадження страхової медицини допоможе забезпечити людей якісною медичною допомогою, а лікарів гідними заробітними платами.

«Необхідно зупинити чинну реформу та взяти за приклад досвід інших країн світу, де уже діє медстрахування. Саме тому «Батьківщина» зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт про обов’язкове медичне страхування, який передбачає, що частково страховку оплачуватиме роботодавець, частково найманий працівник», – сказав очільник фракції «Батьківщина» у міськраді.

Олег Бєлоножко наголосив, що «Батьківщина» та лідер політсили Юлія Тимошенко наполягають на тому, що держава має оплачувати невідкладну медичну допомогу, страховки неповнолітнім дітям та непрацюючим людям, а також лікувати за державний кошт особливо важкі захворювання.

Політик сподівається, що в найближчому майбутньому українці отримуватимуть якісні послуги за страховими полісами.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова