У Полтаві «Батьківщина» провела акцію проти поширення наркотиків

Депутати фракції «Батьківщина» в Київській районній у місті Полтаві раді ініціювали та провели низку заходів проти поширення наркотичних засобів через мережу Інтернет.

Про це інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

Депутат-«батьківщинівець» Андрій Усачов розповів, що, працюючи зі зверненнями полтавців, разом з колегами з’ясував: поширення наркотичних засобів в обласному центрі відбувається з використанням Інтернету.

«Продають наркотики за певними електронними адресами чи на певних сайтах, причому адреси наркодилери пишуть прямісінько на фасадах житлових будинків», – каже партієць.

За словами Андрія Усачова, партійці організували кілька «суботників», під час яких зафарбували адреси збувачів на стінах будинків у мікрорайоні «Половки» та в інших спальних районах Полтави. До акції приєдналися небайдужі полтавці, серед яких і священик Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Олександр Дедюхін.

Як повідомив Андрій Усачов, усю зібрану інформацію депутати фракції «Батьківщина» Київської райради виклали у зверненні до правоохоронців з вимогою негайно покласти край діяльності зловмисників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова