У Полтаві «Батьківщина» домоглася вивезення небезпечних відходів

Депутат-«батьківщинівець» Полтавської облради, голова постійної комісії з питань екології Ігор Горжій та депутат Полтавської міськради, голова фракції «Батьківщина» Олег Бєлоножко домоглися вивезення з передмістя обласного центру кількох вагонів битих ртутновмісних ламп.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, про це представники «Батьківщини» розповіли на прес-конференції для місцевих ЗМІ.

За словами Ігоря Горжія, питання про небезпечний склобій з ініціативи фракції «Батьківщина» розглянули на засіданні постійної комісії облради, яку він очолює. Депутати прийняли звернення до філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», а також до прокуратури області, ГУ Нацполіції Полтавщини, ГУ ДСНС України у Полтавській області та Державної екологічної інспекції з вимогою негайно ліквідувати несанкціоноване звалище відпрацьованих ламп.

«Керівник Полтавської дирекції залізничних перевезень «Південної залізниці» Ольга Дяченко пообіцяла, що до 12 квітня лампи будуть утилізовані. Свого слова вона дотрималася. Наразі лампи відвозять на утилізацію в компанії, які мають на це ліцензії», – розповів «батьківщинівець» Ігор Горжій.

У свою чергу Олег Бєлоножко наголосив, що наразі залишилося відкритим питання про стан ґрунтів, перевірка яких триває, а «крапку у справі поставлять тоді, коли причетні до злочинної недбалості будуть покарані».

Нагадаємо, 15 березня депутати від «Батьківщини» оприлюднили у ЗМІ та соцмережах відеоінформацію про стихійне звалище ртутновмісних ламп поблизу Полтави та пообіцяли зробити все, аби не допустити екологічного лиха.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова