У Новостепнянському завершена реконструкція місцевого водогону

Жителі села Новостепнянське Степненської територіальної громади Запорізького району завдяки «Батьківщині» отримали повноцінне, безперебійне водопостачання, якого в селі не було декілька останніх десятиліть.

Загальна вартість ремонтних робіт склала близько 3,8 млн. гривень. Ремонтники повністю замінили старі асбестові труби, які не мінялись останні 50 років, встановили нові гідранти та лічильне обладнання.

«Для жителів села Новостепнянське це по-справжньому знакова подія. Відтепер, по-перше: люди мають можливість користуватись питною водою без перебоїв, по-друге: вода поступає в крани без бруду, що потрапляв у систему через численні пориви, по-третє: місцевим жителям та громаді більше не доведеться сплачувати за колосальні втрати води, що були зумовлені систематичними аваріями на водогоні», –зазначив керівник Запорізької «Батьківщини»Владислав Куценко, який взяв участь в урочистому відкритті нового водогону.

Вперше про необхідність капітального ремонту на Новостепнянському водогоні заговорили ще в 2016 році. Проект реконструкції та перша черга робіт були розроблені та виконані в 2020 році. Протягом 2021 року безпосередньо з ініціативи запорізьких «батьківщинівців» Запорізька обласна рада виділила понад 2,5 млн. гривень на 2 чергу реконструкції, що включала в себе заміну труб і встановлення лічильного обладнання та гідрантів.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова