У Новомосковську створено районну організацію ВО «Батьківщина»

У Новомосковську відбулися установчі збори, на яких було прийняте рішення про утворення районної організації ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Делегати зборів обрали своїм головою депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віталія Скакуненка та керівні органи.

Новостворена організація буде діяти на території Новомосковського району, який після адміністративної реформи значно розширився за рахунок сусідніх Магдалинівського та Юр’ївського районів, які постановою Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року були ліквідовані і увійшли до його складу, і поширюватиме свою діяльність на вісім  сільських, селищних та міських громад, в межах яких повним ходом іде процес формування місцевих парторганізацій.

Віталій Скакуненко є людиною, яка стояла біля витоків цих процесів, адже він до адміністративної реформи очолював окружну партійну організацію.

«Лише спільними зусиллями нашої команди та у співпраці з нашим лідером Юлією Тимошенко ми зможемо досягти високих результатів у нашій діяльності та, зокрема забезпечити перемогу у боротьбі проти розпродажу української землі», – наголосив у своєму виступі Віталій Скакуненко.

Новообраний голова «Батьківщини» у Новомосковському районі наголосив на тому, що  на місцевому рівні одним з основних напрямків діяльності для партійців залишається порятунок шкіл, сільських лікарень, закладів культури від закриття, яке влада здійснює під виглядом «оптимізації».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова