У Мукачеві відкрито Центр допомоги

Про відкриття у Мукачеві Центру допомоги врятованим повідомила депутатка Мукачівської міської ради Юлія Тайпс.

Центр надає комплексну соціально-психологічну підтримку людям, постраждалим внаслідок війни, зокрема внутрішньо переміщеним особам.

Центр допомоги врятованим – це місце, де юристи допоможуть вирішити будь-які питання з оформленням, відновленням, отриманням документів, психологи нададуть консультації, а кейс-менеджери допоможуть вирішити індивідуальні випадки, з якими стикнулися постраждалі від війни.

Тут допоможуть розібратися з низкою актуальних питань: де отримати гуманітарну допомогу? Де шукати житло? Як знайти роботу? Як влаштувати дітей в навчальний заклад?

Важливий аспект, яким компетентно займаються працівники Центру допомоги врятованим, – це психологічна допомога і реабілітація. У складних випадках, зокрема сексуального насильства, спеціалісти Центру довгостроково допомагають постраждалим побороти посттравматичний синдром та відновитись.

Звернутись до Центру допомоги врятованим може КОЖЕН, хто потребує фахової допомоги та консультацій. Двже важливо у таких життєвих ситуаціях не мовчати, а знайти в собі сили відкритись, розповісти про свої проблеми.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова