У Миколаєві партійці започаткували роботу «Антикорупційного бюро»

За підтримки Миколаївського обласного партосередку «Батьківщини» у Миколаєві урочисто відкрили «Антикорупційне бюро».

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, у заході взяли участь народний депутат України Вадим Івченко, голова Миколаївської обласної «Батьківщини» Михайло Соколов, голова правління громадської організації «Альянс демократичного правового руху» Олександр Чхайло та миколаївські партійці.


«Поява «Антикорупційного бюро» у Миколаєві стала можливою за активної підтримки ВО «Батьківщина», для якої боротьба з корупцією – один із пріоритетних напрямків Нового курсу України. Корупція, на жаль, нині стає нормою життя, звичайним явищем і серйозною небезпекою. За даними різних соціологічних досліджень переважна більшість громадян України головними проблемами в країні вважають корупцію та війну на Донбасі. Тож «Батьківщина» першою реагує на виклики часу», – зазначив народний депутат України Вадим Івченко.

За словами очільника Миколаївської обласної парторганізації Михайла Соколова, основною метою «Антикорупційного бюро» є боротьба з корупцією у всіх її проявах. Співробітники бюро готові надавати правову підтримку малому і середньому бізнесу та пересічним громадянам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова