У Миколаєві активісти вимагають розслідувати факти корупції в оборонній сфері

У Миколаєві біля будівлі облдержадміністрації відбувся мітинг проти розкрадань в Укроборонпромі та скасування Закону про незаконне збагачення.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, в акції протесту взяли участь представники «Батьківщини», громадські активісти, небайдужі громадяни.


«Слід сказати жорстке «НІ!» мародерству в країні, яка перебуває в стані війни. Гарант обіцяв комусь руки рубати. Потрібна така норма в законі, аби людина, яка займається мародерством, не повинна була до кінця життя займати будь-яку посаду ані в судовій, ані у виконавчій, ані в законодавчій владі», – заявив перший заступник Миколаївської обласної «Батьківщини» Олег Кравець.

Активісти запропонували ухвалити звернення до Верховної Ради України та Генеральної прокуратури з вимогою заарештувати секретаря Ради національної безпеки та оборони Олега Гладковського і створити тимчасову слідчу комісію для перевірки фактів корупції в оборонній сфері.

З ініціативи «батьківщинівців» акцію протесту оголошено безстроковою і розпочато збір підписів під відповідним зверненням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова