У Миколаївці виникла надзвичайна ситуація

У селі Миколаївка колишнього Васильківського району декілька десятків осіб оточили приміщення ТВК, яка зафіксувала перемогу «Батьківщини».

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, декілька десятків осіб намагалися вдертися до приміщення територіальної виборчої комісії, але їм не дозволили зробити це співробітники поліції, які оточили будівлю.

У цьому невеликому селі базується територіальна виборча комісія, яка займалася підрахунком голосів на виборах до Миколаївської ОТГ, районної та обласної рад. Результати голосування не надавали жодних підстав для дискусій. На виборах до ОТГ впевнено перемогла «Батьківщина», яка виборола 9 депутатських мандатів з 22-х, залишивши позаду партії «За майбутнє», «Опозиційна платформа «За життя» (по 5 мандатів), «Слуга народу» (2 мандати).

Не менш вражаючих результатів досягла «Батьківщина» і на виборах до обласної ради, отримавши підтримку 889 виборців із 2475-и тих, що проголосували. 772 голоси отримав і депутат від нашої політичної сили попередніх скликань, відомий на Васильківщині фермер Віктор Дубовик.

​Учора увечері до приміщення ТВК, де знаходилися декілька жінок-членкинь комісії, увірвалися агресивно налаштовані молодики, які висловлювали незадоволення результатами голосування. Вони не приховували, що представляють кандидата у депутати обласної ради від однієї з політичних сил, який отримав лише 7  голосів.

Члени комісії терпляче намагалися їх вгамувати, але їхні зусилля виявилися марними… Сьогодні зранку ситуація загострилася. 

​Наразі інцидент вичерпано. На місце події прибули представники обласної «Батьківщини», які переконали візитерів, що перемога «Батьківщини» є законною. 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова