У Львові відкрили фотовиставку пам’яті українського морпіха

Понад 15 тисяч військовослужбовців – зниклих безвісти або перебувають у полоні країни-агресора. Саме привернути увагу до тих захисників, які в полоні мета виставки світлин «Теодор – Божий Дар», присвячена пам’яті Теодора Осадчого, морпіха легендарної 36 ОБМП, яку на днях відкрили у Львові за участі народного депутата України, керівника «Батьківщини» на Львівщині Михайла Цимбалюка.

 

Як повідомив у Facebook Михайло Цимбалюк, у 21 рік  Теодор Осадчий свідомо пішов до військкомату, щоби втілити в життя давню дитячу мрію служити у військово-морських силах. Так він став частиною 36 Окремої Бригади Морської Піхоти в Миколаєві. 18 березня о 05:58 ракетними авіаударами ворог знищив казарми, де спали зморені в боях морпіхи. Після бомбардування казарм сотні вбитих морпіхів було перенесено в ангари, де під номером 1282 було знайдено тіло воїна Теодора.

«Героїзм та звитяга морських котиків назавжди житимуть в наших серцях – слава матерям, батькам, родичам військових – саме вони берегли і продовжують берегти незалежну Україну», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова