У Лохвиці зібрався партактив обласної «Батьківщини»

16 лютого відбулась зустріч партійного активу ВО «Батьківщина» у Лохвицькій територіальній громаді.

Нараду відвідали голова фракції ВО «Батьківщина» у Полтавській обласній раді Сергій Бєлашов і заступниця голови Лариса Босенко.

«Зустріч зібрала велику кількість однопартійців «Батьківщини», наших однодумців, людей з активною громадянською позицією. Ми встигли обговорити низку важливих питань. Перш за все, привітали присутніх із Днем єднання. Це чудове свято, яке засвідчує, що українці єдині і заслуговують на мир у власній країні», – зазначив Сергій Бєлашов.

Команда «Батьківщини» вважає, що на сьогоднішній день єдиним основоположним документом для України є Будапештський меморандум, а виконання Мінських домовленостей загрожує її суверенітету.

Закликали партійців зберігати спокій, не поширювати панічних настроїв і сумлінно працювати заради майбутнього.

«Люди багато розповідали про потреби громад і ніхто нічого не просив для себе особисто. У тій ситуації, що склалася, відчувається єдність думок і бажання покращити життя всієї громади, щоб краще стало всім навколо. Люди думають про дітей, для яких у бібліотеках не вистачає книг, про села, в яких немає якісної питної води, про дах, який протікає в Будинку культури і міркують над вирішенням цих проблем, вносять свої пропозиції. Радує, що в час, коли не вистачає роботи і грошей, люди дбають про добробут усієї громади», – розповіла Лариса Босенко. – Тож давайте разом вирішувати проблеми і все в нас буде чудово!».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова