У Лисичанську пройшла зустріч партактиву міста з керівництвом Рубіжанської зональної парторганізації

У Лисичанську, що на Луганщині, днями відбулася зустріч активу міського партосередку з керівництвом Рубіжанської зональної парторганізації Луганської області.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини».

Перший заступник голови Луганського обласного партосередку Олександр Романовський зазначив, що штаб Рубіжанської зональної парторганізації завжди відкритий до конструктивного діалогу та готовий всіляко підтримувати ініціативи партійців.

«Ми всі – одна команда, в якої одна мета – процвітаюча та заможна Луганщина. Усі ми хочемо, щоб наші міста та села в повному обсязі реалізували свій потенціал, а не втрачали його через бездіяльність влади, як це зараз відбувається в Лисичанську. Кожен з вас має бачення, як покращити ситуацію, тому я вважаю, що команда Лисичанської «Батьківщини» здатна зараз об’єднати навколо себе людей», – зазначив Олександр Романовський.

На зустрічі обговорили місцеву проблематику, зміни в партійній структурі області, планування подальшої роботи, підготовку заходів та методи активізації партійного будівництва в місті.

До заходу долучилися заступник голови Рубіжанської зональної парторганізації ВО «Батьківщина» Ольга Шкурко, прес-секретар обласного партосередку Дмитро Будько та голова Лисичанської міської парторганізації Катерина Коротун.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова