У Лисичанській міськраді створили фракцію «Новий курс»

Учора на сесії Лисичанської міської ради група депутатів створила фракцію «Новий курс», до якої увійшло п’ять депутатів – Тетяна Корженко, Григорій Старченко, Алла Григор’єва, Яків Зайцев і Геннадій Бадаєв.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, фракція підтримуватиме політичний курс, ініційований лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко.

Голова фракції Тетяна Корженко наголосила, що Україні терміново потрібен покроковий план дій із перезавантаження систем науки, освіти, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення, екологічного захисту і особистої безпеки громадян.

«Це найбільш виважена та професійна програма за весь час незалежності нашої держави. «Новий економічний курс» – перша і поки єдина реальна програма, яка здатна вивести країну з кризи, тому в нас є всі підстави її підтримувати», – зазначила Тетяна Корженко.

Представники фракції закликали всіх депутатів до об’єднання і пошуку компромісу, діяти в інтересах громадян і в рамках закону, незважаючи на політичні амбіції, а спільні зусилля спрямовувати лише на поліпшення соціально-економічного та культурного розвитку країни, рівня життя людей.

«Складні моменти на шляху неминучі. Але якщо є впевненість, стимул і зацікавленість у результаті своєї роботи, то неодмінно буде хороший результат», – резюмувала голова фракції.

Тетяна Корженко планує домагатися головної мети – розвивати місто, поліпшити життя мешканців Лисичанська. За її словами, об’єднання допоможе побачити всі сторони нагальних питань, а рішення будуть зваженими та комплексними.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова