У Кропивницькому «батьківщинівці» шукають шляхи вирішення транспортного колапсу

У Кропивницькому утворився транспортний колапс – мешканці Нової Балашівки не можуть потрапити вчасно на роботу, а діти – в школу.

На жаль, така ситуація зараз по всьому місту, повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Депутат міської ради Кропивницького від фракції ВО «Батьківщина» Олександр Цертій не пройшов повз транспортних негараздів у місті. Разом з активістами Нової Балашівки почав шукати шляхи вирішення цього колапсу.

«Спершу заслухали позицію перевізників. У зв’язку з суттєвим стрибком ціни на газ метан до 38 грн за куб. м, їм на сьогодні не рентабельно обслуговувати пасажирів за нинішніми тарифами. Щоб не працювати собі в абсолютний збиток, вони вимушено скоротили кількість транспортних засобів, які виходять на маршрут. Із 355 одиниць автотранспорту на маршрутах працює лише 107. Єдиним виходом перевізники вбачають підвищення тарифів на проїзд до 10 грн», – прокоментував Олександр Цертій.

У свою чергу, на офіційному сайті виконавчого комітету Кропивницької міської ради уже оприлюднили проєкти рішень щодо встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах у сумі 10 грн.

Звісно ж, така позиція сподобалася не всім. Не всі містяни готові і спроможні платити більше.

«Ситуація складна, і головне – у кожного своя правда! Як депутат, вбачаю, що розірвати замкнуте коло можна, підсиливши транспортну систему міста в цілому, зокрема віддаленого мікрорайону Нова Балашівка, за рахунок додаткового комунального транспорту. В той же час, маємо вимагати від приватних перевізників дотримуватися обов’язків, передбачених у договорах, щодо інтервалів руху та кількості заявлених транспортних засобів, які повинні виходити на маршрут. Це питання беру підособистий контроль!» – додав представник «Батьківщини» Олександр Цертій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова