У Кремінській районній парторганізації відбулася звітно-виборна конференція

Днями в Кремінній, що на Луганщині, пройшла звітно-виборна конференція районного партосередку ВО «Батьківщина». У заході взяли участь перший заступник голови обласної парторганізації Олександр Романовський, заступник голови з агітаційної роботи Ольга Шкурко та голова обласної контрольно-ревізійної комісії Анастасія Красій.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини», на конференції розглянули та ухвалили рішення зі всіх питань порядку денного. Обрали голову Кремінського районного партосередку, бюро та КРК, а також затвердили делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Очільник партійців Кремінського району Олена Молчанова доповіла про роботу парторганізації в минулому році й про вибори в Красноріченській ОТГ, озвучила плани на майбутнє та закликала партійців до активної співпраці.

Делегати затвердили звіт й одноголосно обрали Олену Молчанову головою Кремінського районного партосередку на наступні два роки.

Заступник голови Луганської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Романовський проінформував учасників зборів про останнє соціологічне дослідження, за результатами якого Юлія Тимошенко отримала найбільший рейтинг серед усіх кандидатів на посаду президента України.

«Це відображення роботи, яку проводить наша партія по всій країні і, зокрема, на Луганщині. Люди бачать, хто реально опікується їх проблемами, незважаючи на адмінресурс та інші штучні перепони з боку чинної влади. Я закликаю вас і надалі активно спілкуватися з людьми, а обласний штаб підтримає всі ваші ініціативи», – сказав перший заступник голови Луганської обласної «Батьківщини».

Наприкінці конференції прес-секретар обласної парторганізації Дмитро Будько доповів про роботу прес-служби та закликав партійців активізувати роботу в соціальних мережах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова