У Києві проходить засідання Ради Молоді Європейської народної партії

5-8 грудня у Києві проходить засідання Ради Молоді Європейської народної партії (YEPP), співорганізатором якого виступила «Батьківщина молода».

У відкритті заходу взяли участь народна депутатка від «Батьківщини», заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк та народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

Основна тема заходу для обговорення – «Часи змін. Диверсифікація навчання». Під час заходу учасники дискутуватимуть щодо незаконної анексії Криму, майбутнього зовнішньої політики Європейського Союзу та про інновації у сфері освіти.

У заході беруть участь понад 80 представників із сорока країн Європи. Візит Молоді ЄНП організовано також за сприяння представництва Фонду Конрада Аденауреа в Україні та Wilfried Martens Centre for European Studies.

Нагадаємо, громадська організація «Батьківщина молода» є повноправним членом Ради Молоді Європейської народної партії (YEPP). Це організація, яка об’єднує найбільш потужні партійні молодіжні організації Християнсько-демократичного блоку з 40 країн по всій Європі. YEPP була заснована в 1997 році.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова