У Києві «Батьківщина» захищає спадщину ЮНЕСКО від непорядного забудовника

16 квітня депутати з фракції ВО «Батьківщина» Київради підтримали рішення спеціальної комісії про припинення договору оренди земельної ділянки забудовником скандального об’єкта в історичному центрі столиці.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, таке рішення депутати ухвалили через ігнорування забудовником вимог до висотності об’єкта будівництва у відповідності до Генплану-2020.

Секретар фракції ВО «Батьківщина» Тетяна Меліхова розповіла про тривалу історію будівництва компанією «Інвестиційно-будівельна група» елітного житлового комплексу по вул. Олеся Гончара, 17-23.

«Боремося з горе-забудовником по вул. Гончара, 17-23 разом із громадськістю вже більше 10 років. Сьогодні на земельній комісії депутати з фракції ВО «Батьківщина», і я особисто, підтримали проект рішення про відмову ТОВ «Інвестиційно-будівельна група» у поновленні договору оренди земельної ділянки від 20. 10. 2004 року», – зазначила Тетяна Меліхова.

Цей об’єкт-довгобуд розташований в охоронній зоні Національного заповідника «Софія Київська». Згідно з вимогами міської влади та організації ЮНЕСКО, в охоронній зоні не повинно бути будівель, вищих за 27 метрів, адже тоді історичний об’єкт «Софія Київська» можуть виключити зі списку Світової спадщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова