У Кирилівській ОТГ на Запоріжжі створили фракцію ВО «Батьківщина»

Під час першої установчої сесії Кирилівської селищної ОТГ Якимівського району, що на Запоріжжі, депутати-«батьківщинівці» заявили про створення власної фракції у складі восьми осіб.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Заступник голови фракції «Батьківщина» в Запорізькій облраді Геннадій Шевченко прибув у смт Кирилівку, щоб привітати новообраних депутатів та голову ОТГ з першим сесійним днем. Звертаючись до обранців громади, він закликав їх активно та плідно працювати на користь жителів ОТГ.

Геннадій Шевченко також подякував членам та голові територіальної виборчої комісії, без злагодженої роботи яких не можна було б оперативно підбити підсумки виборів. Політичні опоненти намагалися оскаржити обрання депутатом Кирилівської ОТГ «батьківщинівця» Олександра Біличенка, який набрав 94% голосів виборців. Тож представник «Батьківщини» був вимушений у судовому порядку доводити свою перемогу.

У підсумку члени Кирилівської «Батьківщини» зуміли захистити вибір громади: депутатами стали вісім представників політсили Юлії Тимошенко, що становить третину від загальної кількості членів селищної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова