У Каневі пройшло щорічне таборування «Батьківщини Молодої»

Молодь «Батьківщини Молодої» два дні перебувала на щорічному таборуванні, яке відбувалося у Каневі. Цьогоріч захід об’єднав понад 100 активістів з усіх куточків України.

Молодіжне таборування відкрили голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, його перший заступник Сергій Воронов, голова Київської міської організації Олексій Захарченко.

«Таборування, які проходять не лише у Каневі, а й по всій Україні, завжди збирають неймовірну молодь, яка «горить» бажанням змінювати країну, будувати її сильною і процвітаючою. Наша мета — виховати у кожного з них почуття командного духу, взаємоповаги, аби пліч-о-пліч вони могли стати потужним каталізатором змін у країні», — наголосив Сергій Митрофанський.

Також, за його словами, під час таборування молодь із різних регіонів налагоджує комунікацію, що надалі сприяє більш ефективній взаємодії та реалізації спільних проєктів.

У перший день учасники заходу змагалися у приготуванні українських страв, таких як куліш та борщ. Завершився день біля ватри з українськими піснями під гітару.

Наступного дня для молоді влаштувала змагання з армреслінгу, волейболу, SUP-бордингу та плаванні на байдарках.

Завершилося таборування традиційним походом на Чернечу гору до могили Тараса Шевченка, де молодь заспівала Гімн України та поклала квіти до пам’ятника Кобзарю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова