У Градизьку відбувся зірковий шаховий турнір

У день святкування 25-ї річниці Конституції України в селищі Градизьку відбувся відкритий шаховий турнір, в якому взяли участь п’ять чемпіонів різних років колишнього Глобинського району.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, спонсором проведення шахового турніру виступила партія ВО «Батьківщина» на чолі з депутатом Градизької селищної ради Степаном Скрилем.

 Взяти участь у турнірі виявили бажання дванадцять учасників з колишнього Глобинського району – градижчани Ростислав Галаган, Микола Головко, Олександр Коровайний, Олександр Лисенко, Роман Литовченко, Юрій Лихопуд, Костянтин та Руслан Тичуки, а також гості – глобинчанин Леонід Фесюра, великокринківчанин Юрій Каплієнко, мозоліївчани Анатолій Андрусь та Олександр Улановський.

Окрім молодих братів Тичуків, решта учасників була із когорти шахістів, які брали участь у чемпіонатах та турнірах колишнього Глобинського району. То ж шаховий турнір, присвячений 25-й річниці Конституції України, можна назвати районним турніром.

 До учасників турніру звернувся депутат Градизької селищної ради Степан Скриль від ВО «Батьківщина», який привітав присутніх зі святом і відзначив, що метою проведення турніру є пропаганда шахового мистецтва, підвищення спортивної майстерності учасників та виявлення найсильніших серед шахової спільноти Градизької та Глобинської ТГ.

«Добре, що в Градизьку є ініціативні люди, які продовжують кращі шахові традиції колишнього Глобинського району», – сказав Степан Васильович, вітаючи переможців турніру.  

Після урочистого нагородження переможців шахового турніру медалями та грамотами, на всіх учасників та гостей турніру чекала смачна градизька рибна юшка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова