У Гадяцькій громаді партійці «Батьківщини» зібрали кошти для ЗСУ

У Гадяцькій громаді партійці «Батьківщини»зібрали понад 140 тис. грн для ЗСУ.

«Батьківщинівці» розпочали новий проєкт під назвою «Наші справи в громадах». Вони розповідають, що зробили та продовжують робити для допомоги громадам та підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Представники ВО «Батьківщина» на Гадяччині з початку повномасштабної війни організували збір продуктів та коштів для внутрішньо переміщених осіб, адже на території громади їх проживає понад 2 тисячі. Евакуйованих людей розмістили в приміщенні одного з комунальних закладів.


У квітні-травні партійці та активісти організовували благодійні концерти на підтримку наших захисників. Координатором благодійних заходів була Алла Саченко, депутатка Гадяцької міської ради від ВО «Батьківщина», керівниця партійного осередку.

У концертах брали участь місцеві артисти, колективи художньої самодіяльності, училище культури. Їх розміщували на ринках, в парках та інших місцях скупчення людей, а збирали вони 100-300 глядачів.

Упродовж п’яти концертів, громада пожертвувала загалом 143 800 грн. Усі ці гроші організатори передали Збройним Силам України. Ще 10 тис. грн –передали місцевій територіальній обороні.

Також громада опікується добробатом, який налічує 77 бійців. Їм передали техніку: холодильники, мікрохвильовки, електрочайники. Бійців годують та забезпечують їм умови проживання. На ці потреби витрачено близько 1,5 млн грн.

Кожен на своєму місці наближає нашу спільну перемогу!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова