У Дніпропетровській «Батьківщині» вшанували переможців місцевих виборів

Дніпропетровська обласна парторганізація вшанувала переможців чергового етапу місцевих виборів, що відбулися 29 жовтня.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, на «батьківщинівців» Дніпропетровщини на виборах в ОТГ випало велике навантаження – одразу в 19-ти громадах обирали своїх депутатів.

Нагороди (5) (1)

Непростими були вибори для партійців і з огляду на ситуацію, що наразі склалася в області.

«Незважаючи на наявність у Дніпропетровській облраді демократичної коаліції, ставлення до нашої партії з боку голів райрад та райдержадміністрацій коливається від стримано-боязливого до відверто ворожого. За такої ситуації доводилося не просто розраховувати на власні сили, але й бути готовими до боротьби не менш запеклої, аніж за часів Януковича», – наголосила у своєму зверненні до присутніх лідер партійців Дніпропетровщини Антоніна Ульяхіна.

Нагогроди

Навіть за таких обставин «батьківщинівці» отримали більше, ніж у півтора рази місць в ОТГ області порівняно з представниками БПП і в чотири рази випередили Опозиційний блок.

Найбільше мандатів партійці отримали в Петриківській, Юр’ївській, Миколаївській та Межиріцькій ОТГ.

Влада приділила особливу увагу голосуванню 29 жовтня. Кожного кандидата на голову, який мав реальні шанси на перемогу, піддавали нечуваній обробці, а у Зайцівській ОТГ в Синельниківському районі вчинили справжній терор. У день виборів понад 30 озброєних молодиків скоїли напад на виборчу дільницю в селі Майському.

Людям ціною неймовірних зусиль вдалося відстояти результати голосування, за якими зі значним відривом від конкурентів переміг Володимир Хорішко.

Незважаючи на сумнівну постанову Синельниківського міськрайонного суду, якою визнано неправомірним рішення виборчої комісії, в суді апеляційної інстанції «Батьківщина» відстояла справедливість.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова