У День Гідності голова «Батьківщини Молодої» зустрівся із столичною молоддю

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський провів зустрічі зі старшокласниками Київської спеціалізованої школи №92 імені Івана Франка з поглибленим вивченням англійської мови та студентами Національного університету біоресурсів і природокористування України.

«Революція Гідності залишила глибокий, визначальний слід в історії, а спогади про ті буремні події викликають почуття гордості та гідності. Не кожен народ знаходив сили кинути виклик злочинній владі та «голими руками» вибороти шанс самостійно впливати на політичні процеси в країні. Прикро лише за те, що за перемогу на Майдані заплатили надвисоку ціну, а сьогодні продовжуємо боротися за суверенність та незалежність, втрачаючи життя кращих українців», – сказав очільник «Батьківщини Молодої».

митрофан

Митрофанський закликав молодь не боятись брати на себе відповідальність та активно брати участь у громадсько-політичному житті країни.

«Не однією революцією молодь довела, що згуртувавшись, вона і справді може змінити все. Після революції не вистачає лише рішучості йти далі, адже на цьому етапі зміни в країні не закінчуються. Будьте активними виборцями, беріть на себе відповідальність, йдіть у владу, створюйте інституції контролю над владою. Не опускайте руки, а навпаки ж – своїми руками будуйте країну, на яку заслуговуєте», – закликав лідер «молодіжки».

Також сьогодні активісти «Батьківщини Молодої» по всій Україні влаштовують акції зі вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та воїнів, полеглих у зоні АТО.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова