У Чорноморську стартувала всеукраїнська спартакіада

8 червня в Чорноморську відбулося урочисте відкриття всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних і районних рад та всіх рівнів ОТГ.

 

Цей спортивний захід проводиться в Україні вже дев’ятий рік поспіль під егідою Міністерства молоді і спорту.

На урочисте відкриття спартакіади зібралися команди депутатів практично з усіх областей України, представники Міністерства молоді та спорту, Одеської обласної ради, Чорноморської міської ради та оргкомітету спартакіади.

Мер Чорноморська Василь Гуляєв привітав учасників змагань і побажав їм успіхів та перемог.

Від імені Одеської обласної ради, до учасників спартакіади з вітальним словом звернувся перший заступник голови Олег Радковський.  Політик зазначив, що спорт, як і політика, вибирає людей сильних духом, людей, для яких результат і перемога — одні з головних пріоритетів життя.

«У цих двох заняттях — важлива командна гра і кінцевий результат. Але в політиці, на відміну від спорту, перемога не є кінцевою метою, адже всі ми боремося не лише за відсотки на виборах, а, перш за все, — за краще життя людей», — зазначив Олег Радковський.

Ще до офіційного відкриття спартакіади, з ранку вже пройшли перші ігри між командами, які триватимуть весь тиждень. У суботу заплановано підведення підсумків змагань і нагородження переможців серед областей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова