У Чернівцях з нагоди дня створення ВО «Батьківщина» привітали ветерана партії

Керівництво Чернівецької обласної та міської парторганізацій, депутати-«батьківщинівці», активісти у день 19-річчя «Батьківщини» привітали ветерана партії Василя Гребенюка.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку, цьогоріч ветеран відзначив свій ювілей – 90 років.


Василь Аксентійович – відомий у Чернівцях активіст. Ветеран Другої світової, музикант, донедавна вмілий і захоплений своєю справою пасічник. З «Батьківщиною» його пов’язують довгі роки громадської активності – попри поважний вік брав участь у всіх мітингах, долучався до багатьох партійних подій, часто їздив з партійцями до столиці. Підтримує особисте листування з Лідером партії, захоплюється віршуванням і присвячує поетичні рядки Юлії Тимошенко й Україні.

Голова обласної парторганізації Іван Мунтян виконав почесну місію – вручив нещодавньому ювіляру з нагоди дня народження партії грамоту президії політради партії.

«Щиро радіємо відзначити разом з Вами річницю створення партії, якій Ви присвятили величезну частину свого яскравого життя. Бажаємо Вам прожити ще дев’яносто і все буде добре!» – привітав ветерана Іван Мунтян.

Василь Аксентійович погодився з тим, що «все буде добре», адже прогнозує перемогу Юлії Тимошенко на майбутніх президентських виборах. Упевнений, що від того часу в Україні розпочнуться зміни на краще.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова