У Чернівцях «Волонтери за Батьківщину» збирали кошти на лікування захисника України

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» долучилися до благодійного ярмарку, на якому збирали кошти на лікування бійця АТО Миколи Сковородіна.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», виручені понад 13 тис. гривень одразу передали чоловікові, який бореться з онкозахворюванням.

На ініціативу Громадської організації «Родина Кольпінга» в Чернівцях відгукнулося багато громадських спільнот, які принесли для благодійного продажу книжки, а також вироби народних умільців.

«Волонтери за Батьківщину» разом з колегами з Польського народного дому, Університету третього віку, обласного відділення Союзу українок, ГО «Митці Буковини» ярмаркували, влаштовували майстер-класи, співали пісні, спілкувалися з перехожими, розповідаючи про свою ініціативу. Люди жертвували гроші у дві скриньки.

«Після завершення акції підрахували зібрані кошти, – каже волонтерка Лідія Гаїна. – В одній скриньці виявилося 4 тис. 126 грн, в іншу назбирали 4 тис. 280 грн. Окрім того, за кілька днів до самої події, коли ми вже її анонсували, благодійник із с. Кам’янка на Глибоччині Георгій Унгурян переказав для бійця Миколи Сковородіна 5 тис. грн. Чужа людина, з якою ніхто з нас досі не був знайомий! Низький уклін кожному, хто долучився до цієї доброї справи».

Микола Сковородін з родиною був присутній на акції, зібрані кошти одразу передали йому.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова