У Чернівцях «Волонтери за Батьківщину» влаштували святкові пригощання в лікарні

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» на свято Благовіщення відвідали в обласній психлікарні відділення для реабілітації осіб, які перенесли бойову психічну травму. Тут нині лікуються 24 бійці, що повернулися із зони АТО.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», волонтери привезли бійцям 750 пиріжків з різною начинкою, 300 пончиків, по відру огірків та помідорів, варення.

Підприємці з м’ясо-молочного павільйону на Калинівському ринку пожертвували для начинки пиріжків 6 кг м’яса і 3 кг лівера. Готували смаколики волонтери й віряни греко-католицької церкви.

2

«Допомога нашим бійцям дуже потрібна, адже це не просто їжа, а домашні страви, приготовлені з любов’ю. Це додає хлопцям упевненості у своїй потрібності, – каже волонтер, депутат Чернівецької міськради Роман Гаїна. – А чого виявилося забагато, те ми передали іншим пацієнтам лікарні».

«Батьківщинівець» додав, що пацієнти психлікарні дуже потребують допомоги доброчинців, особливо ті, що перебувають у закритому відділенні й у кого немає рідні. Таким хворим бракує нової постільної білизни, одягу, меблів, домашньої їжі. Тому Роман Гаїна закликає краян долучатися до благодійності у передвеликодні дні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова