У Чернівцях продовжили акцію «Підтримай медика»

Депутатка фракції «Батьківщина» Чернівецької облради Світлана Масловська ініціювала чергову волонтерську допомогу медикам інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні. Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, цього разу доброчинці в рамках акції «Підтримай медика» організували великодні подарунки медпрацівникам. Пасочка-бабка, писанка з написом «Дякуємо», домашня ковбаска, солодощі та ексклюзивні маски для членів родин лікарів і медсестер – це те, […]

Депутатка фракції «Батьківщина» Чернівецької облради Світлана Масловська ініціювала чергову волонтерську допомогу медикам інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, цього разу доброчинці в рамках акції «Підтримай медика» організували великодні подарунки медпрацівникам.

Пасочка-бабка, писанка з написом «Дякуємо», домашня ковбаска, солодощі та ексклюзивні маски для членів родин лікарів і медсестер – це те, що входило в пасхальний подарунок.

Світлана Масловська подякувала за співпрацю благодійникам Анатолію Федоріву, Оксані Борденюк, Надії Остапченко та волонтерському центрові «Янголятко».

Депутат переказала громаді прохання медиків -залишатися вдома на свята і закликала молитися за цих рятівників фізичного здоров’я.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова