У Чернівцях депутатка облради разом із волонтерками готувала обіди для потребуючих

Депутатка Чернівецької облради Оксана Пантелеймонова долучилася до ініціативи місцевих волонтерів і готувала страви для потребуючих.

Про це повідомляє пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина».

Чернівецька рестораторка Людмила Столяр організувала процес приготування гарячої їжі разом з іншими рестораторками, переселенками, мамами і дружинами, чиї рідні або в теробороні, або в зоні бойових дій та просто активними жінками, молоддю. До цього долучилася і депутатка від «Батьківщини».

Активістки щодня без вихідних готують 300-400 повноцінних страв на день (сніданок, обід, вечеря) для потребуючих та місцевої тероборони.

Оксана Пантелеймонова, яка й раніше мала досвід волонтерської кухні, зокрема під час Революції Гідності, каже, що зараз це новий досвід взаємодопомоги і співпраці жінок різного віку, освіти, соціального статусу.

Окрім цього, депутатка долучилася до облаштування бомбосховища у своєму районі, де самоорганізувалися мешканці, – розчистили приміщення, створили там безпеку і затишок. А про передачу речей, коштів і продуктів армії та потребуючим переселенцям вона навіть не вважає за потрібнерозповідати – каже, що зараз це роблять усі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова