У Чернівцях «батьківщинівець» залучив до волонтерства всю родину

Голова Шевченківської районної в м. Чернівцях парторганізації ВО «Батьківщина» Роман Гаїна продовжує волонтерство, яке не припиняв від початку російської агресії щодо України у 2014 році.

Про це повідомляє пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина».

До волонтерства «батьківщинівця» залучена вся його родина.

«Мої родичі з Німеччини надсилають допомогу в Україну, а ми вже тут розподіляємо її для вимушених переселенців та вояків ЗСУ», – розповідає Роман Гаїна.

Разом із Романом фасуванням, розподілом і видачею гуманітарної допомоги, яку надсилає родина з-за кордону, займаються його дружина і рідний брат з дружиною.

З Німеччини до Чернівців надійшли вже два великі мікроавтобуси гуманітарного вантажу. Переважно це були медикаменти, засоби гігієни, дитяче харчування, трохи дитячого одягу. Допомогу розвантажували на складі благодійної організації, яку очолює «батьківщинівець», туди й приходили за нею переселенці. Насамперед, вони потребували засобів гігієни, для дітей – памперсів, дитячого одягу, дитячого харчування.

Частину ліків і медичних засобів (шприців, хірургічних наборів) Роман Гаїна передав у місцевий військовий госпіталь, ще частину хірургічних наборів, аптечок та вогнегасників відправив у зону бойових дій через постійного надійного волонтера – священника о. Василя Гасинця.

Наразі «батьківщинівець» очікує наступного вантажу з-за кордону і планує доставити необхідні речі на передову особисто.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова