У Чернівцях «батьківщинівці» влаштували свято для дітей

Чернівецька «Батьківщина молода» разом із депутатами міської ради влаштували свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації, до двогодинних розважальних заходів у центральному парку долучилося  близько півтори сотні дітлахів.


Відвідувачі парку, яких чимало прийшло на свято, були приємно вражені – їхніх дітей запросили до ігор і танців веселі аніматори-«Фіксики». За столами в наметах дітки займалися розмальовками, малювали кольоровою крейдою на асфальті. Непосидюча малеча тішилася кольоровим розмаїттям безлічі мильних бульбашок, які самі ж видували, а депутати міськради Роман Гаїна, Юрій Бурега і Тарас Бабух вручили їм яскраві кульки в подарунок.

«Знаю, що від сяючих дитячих усмішок починають усміхатися й батьки. Разом із колегами ми влаштували сюрприз для маленьких відвідувачів парку, який підняв настрій і їхнім батькам. Коли люди бачать, що поруч є хтось, хто просто так тобі усміхнеться, розважить дитину, зробить подарунок – відступають на задній план усі негаразди», – сказав один з організаторів акції, депутат Чернівецької міськради Роман Гаїна.

На завершення діти отримали солодощі й соки, а відпочилі батьки – щасливих дітей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова