У Чернівцях «Батьківщина» підтримала спортивний юнацький турнір

За підтримки партійців Садгірської районної в м. Чернівцях парторганізації ВО «Батьківщина» в обласному центрі відбувся турнір з боротьби дзюдо, присвячений пам’яті Володимира Прегара – тренера і педагога.

Як повідомляє прес-служба обласного осередку партії, турнір пам’яті колишнього директора спортивної школи №4 проводиться уже втретє.

«Володимир Прегар був чудовою людиною, грамотним фахівцем, умів ладнати з людьми, обирався депутатом районної ради, – згадує про однопартійця голова Садгірської районної «Батьківщини» Василь Храпко. – Колись він сам був організатором змагань для вихованців спортивних секцій, тепер його справу продовжує його син Валентин, який, як і батько, очолює спортивну школу. Ми пишаємося такими земляками й однопартійцями».

У змаганнях, підтримку яким надали партійці «Батьківщини», взяли участь шість команд з Кіцманського, Вижницького, Сокирянського районів та міста Чернівців. Турнір відбувся в день народження Володимира Прегара. Переможців у кожній віковій і ваговій категорії нагородили пам’ятними медалями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова