У Чернігові зняли відео про підкуп виборців штабом Петра Порошенка

У Чернігові гроші за голосування на виборах роздають у громадській приймальні народного депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Березенка.

Про це інформує прес-служба Чернігівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Якщо раніше до виборчого штабу підходили за грошима невеликими групами, то зараз змінили тактику й наказали людям приходити по одному, щоб не привертати увагу. Зустріч кожному призначена на окремий час. Контролюють та перевіряють весь процес охоронці. Коли журналісти зафіксували процес підкупу, двері кімнат почали зачиняти, а працівників ЗМІ ображати, погрожуючи фізичною розправою», – зазначається в прес-релізі Чернігівської обласної «Батьківщини».

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 160 ч. 1 «Підкуп виборця».

Прес-служба обласного партосередку повідомляє, що 21 лютого чернігівський активіст Євген Волошин опублікував на своїй сторінці у Facebook ще одне відео, яке відзняли біля громадської приймальні представника БПП Сергія Березенка. На відео видно, як люди продовжують навідуватися за грішми, це вони підтверджують у розмові.

«Порошенко добре розуміє свій реальний мізерний рейтинг. Це та оцінка, яку заслужила влада від людей, довівши їх до зубожіння псевдореформами та грабіжницькими тарифами. А тому в президентській команді вирішили проводити передвиборну кампанію ганебним та незаконним шляхом – підкупом. Це переходить усі межі закону, тому всі причетні до цієї авантюри повинні понести відповідальність», – прокоментував ситуацію голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернігівській облраді Іван Якуб.

«Батьківщина» Чернігівщини закликає політичних опонентів не порушувати виборче законодавство.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова