У Чернігові зафіксували чергову провокацію проти Юлії Тимошенко

До Чернігівського міського партосередку ВО «Батьківщина» звернулися мешканці міста з повідомленням про отримання листівок, які дискредитують кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко.

Про це інформує прес-служба обласної партійної організації.

«Зміст листівок – провокативний і не має нічого спільного зі здоровим глуздом. Вважаємо, що найбільш зацікавленою стороною даної провокації є команда Петра Порошенка. «Фантазії» політтехнологів провладного кандидата стають дедалі цинічнішими з наближенням дня голосування, а методи політичної боротьби перейшли всі норми моралі», – прокоментував ситуацію Дмитро Іванов, депутат Чернігівської облради від «Батьківщини».

Партійці Чернігівщини закликали поліцію, а також організації, що здійснюють громадське спостереження за виборами, дати належну оцінку провокаціям. Зі свого боку активісти «Батьківщини» проводять роботу для недопущення подальшого розповсюдження «чорнухи».

«Закликаємо небайдужих громадян не залишати без уваги такі випадки і по можливості сповіщати «Батьківщину» про отримання подібних листівок», – зазначили «батьківщинівці».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова