У Чернігові масово роздають «премії» від Порошенка

Бюджетним працівникам Чернігова, зокрема, освітянам та медикам напередодні Нового року вручили надбавку до зарплати у розмірі 750 гривень.

Як повідомляє прес-служба Чернігівського обласного партосередку, для отриманні такої премії робітникам установ потрібно заповнити відомість зі своїми паспортними даними. Кошти видають готівкою у конверті. До цього прикладають спільну вітальну листівку від Петра Порошенка та міського голови Чернігова Владислава Атрошенка.

Такі дії влади напередодні виборів обурюють чернігівців, але говорити публічно люди побоюються.

«Якщо так хотіли зробити людям приємно, то чому офіційно не підвищили ставки? Нас запросили з паспортами в управління освіти. Черга в бухгалтерію була чоловік зо 20. Це більше виглядає як неповага, аніж турбота», – скаржиться Юлія. Вона працює вчителем, тож називати свої прізвище відмовляється, мотивуючи тим, що керівництво може легко звільнити за критику.

«Нам нічого не пояснювали, єдине, що попередили про необхідність принести паспорт на роботу. Потім за паспортами видали, так звані, премії. Дивно, що гроші дають готівкою, адже офіційну зарплату ми отримуємо на картку», – додав Павло, лікар-стоматолог.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова