У Черкасах Юлія Тимошенко відкрила Центр захисту черкащан

13 жовтня у Черкасах з ініціативи лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко відкрито Центр захисту черкащан.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, на відкритті Центру була присутня Юлія Тимошенко, яка провела круглий стіл, присвячений ключовим проблемам Черкащини.

«Я рада, що сьогодні у Черкасах відкриваємо Центр, куди люди зможуть звернутися зі своїми проблемами, своїми бідами. Такі центри ми відкриваємо по всій країні», зазначила лідер «Батьківщини».

Представники громадськості, черкащани, які приїхали з різних районів області, змогли поспілкуватися з політиком та поставити найболючіші запитання. Це, перш за все, проблеми медицини, зокрема «провал» у лікуванні хворих на коронавірус, відсутність гідних зарплат для лікарів та вчителів, надвисокі комунальні послуги, тощо.

«Саме Центр захисту черкащан стане майданчиком для комунікації громади і політиків. Тут проводитимуть зустрічі депутати від «Батьківщини» всіх рівнів, парламентарі та громадські активісти. Цей офіс працюватиме на зворотній зв’язок між владою і громадою. Центр захисту черкащан можна назвати своєрідною громадською приймальною народного депутата Юлії Тимошенко», – зазначив голова обласної парторганізації Юрій Тренкін.

Під час спілкування з представниками громад Юлія Тимошенко звернула увагу на важливість місцевих виборів, що мають відбутися 25 жовтня.

«У нас в країні ще ніколи не було таких важливих місцевих виборів. Для цього є дві причини: по-перше, у майбутньому саме через місцеві громади відбуватиметься продаж землі, тому громадам треба мати «армію» професійних людей, які розбиратимуться у цьому питанні. По-друге, величезну кількість повноважень «скидатимуть» саме на міцеві громади, але не забезпечуватимуть їх грошима. Тому громади мають бути зацікавленими, щоб ними керували люди, які є фахівцями з фінансових питань, земельного законодавства, розуміли, що відбувається із власністю громади», – сказала Юлія Тимошенко.

Політик наголосила, що потрібно жорстко відстоювати ці питання, аби жодне рішення не було прийняте всупереч інтересам людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова