У Черкасах відбувся Марш єдності та дружби за участю партійців

Депутати Черкаської обласної та міської рад від «Батьківщини», активні партійці взяли участь у Марші єдності та дружби, який 14 вересня відбувся у Черкасах з нагоди Дня міста.

Про це інформує пресслужба обласної партійної організації.

Стартував Марш єдності у середмісті. Колону очолив міський голова Черкас, чільник обласного партосередку ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко разом з іноземними гостями із Фергани (Узбекистан), Мозиря (Білорусь), Руставі (Грузія), Кушадаси (Туреччина) та Санта-Рози (США).

«Ми раді у святкові дні приймати наших друзів, партнерів, ознайомити їх із нашою культурою та традиціями. Сподіваюся, що наш обмін досвідом продовжить та поглибить співпрацю задля втіленням спільних цікавих проектів», – сказав Анатолій Бондаренко.

Під час ходи вихованці черкаської музичної школи №2 та міського молодіжного центру несли в руках «Рушник миру» довжиною 4,2 метра, вишитий Заслуженою художницею України Олександрою Теліженко. Сюжетом полотна став логотип Міжнародного фестивалю міст-побратимів OPEN WORD/ВІДКРИТИЙ СВІТ, який проходив у рамках відзначення Дня міста Черкаси.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова