У Черкасах партійці вшанували захисників Донецького аеропорту

Черкаські «батьківщинівці» взяли участь у заходах з нагоди Дня пам’яті Кіборгів.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, цього дня секретар Черкаської міської ради, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін, заступник голови облради, «батьківщинівець» Михайло Мушієк, партієць Ігор Волошин разом із військовими, рідними загиблих, небайдужими черкасцями зібрались на Алеї Слави, аби вшанувати захисників Донецького аеропорту.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України» та стели зі світлинами загиблих військових, які виборювали незалежність нашої держави на східних кордонах.

«Наразі ще глибше розумієш, наскільки безцінними є стійкість та мужність Кіборгів, всіх українських воїнів, які відважно захищають Східні рубежі нашої Батьківщини, не шкодують свого життя, аби ми з вами жили під мирним небом, а наші діти не здригалися від гарматних пострілів, щоб наші черкасці могли відчувати себе захищеними в демократичній і вільній країні», – сказав Юрій Тренкін.

Захищаючи Донецький аеропорт, було поранено і загинули сотні українських воїнів. Троє з них –жителі Черкас.

«Кіборги стали символом незламності патріотичного духу українців. Вони віддали своє життя за нашу з вами свободу. Своїх Героїв ми будемо пам’ятати і вшановувати завжди!»наголосив Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова