У Черкасах відкрили «Центр захисту черкасців»

Черкаська «Батьківщина» відкрила «Центр захисту черкасців».

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, у Центрі містяни зможуть отримати допомогу у вирішенні проблем із комунальними службами, державними установами, закладами освіти та охорони здоров’я.

«Такий Центр дуже потрібний. Не в усіх містян є кошти, аби звернутися до юристів за допомогою. Хтось не знає, як правильно вирішити побутові, комунальні проблеми, в які інстанції звернутися. Для цього ми організували Центр, де досвідчені юристи можуть надати відповідну допомогу», – прокоментував відкриття закладу депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Юрій Тренкін.

Кваліфіковані юристи вестимуть прийом двічі на тиждень. Вони прийматимуть та опрацьовуватимуть звернення громадян у стислі строки, надаватимуть безкоштовні юридичні консультації, інформуватимуть людей про їх права та можливості, надаватимуть допомогу при оформленні звернень і документів, залучатимуть депутатів місцевої ради до вирішення гострих питань, розглядатимуть проекти та ідеї громадян для реалізації у місті.

«Уже в перший день відкриття до Центру відразу завітало декілька громадян. Юнак попросив допомогти в оформленні втраченого ним паспорта. Завітав пенсіонер, який цікавився, як правильно виписати з квартири сина, що працює за кордоном. Відвідувачам надано необхідні роз’яснення та консультації абсолютно безкоштовно», – розповів юрист центру, «батьківщинівець» Руслан Дмитренко.

Для реалізації своїх послуг Центр взаємодіє з органами місцевого самоврядування, Центром надання адміністративних послуг, депутатами обласної та міської рад, керівниками комунальних підприємств.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова