У Черкасах Олександра Кужель зустрілася з колективами найпотужніших підприємств

20 лютого народний депутат України від «Батьківщини» Олександра Кужель, перебуваючи з робочою поїздкою на Черкащині, провела зустрічі з колективами найбільших підприємств, розташованих в обласному центрі.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, в цей день парламентар побувала на ТОВ «Черкасихліб», ПрАТ «Юрія», підприємстві провідного українського виробника засобів захисту рослин і мікродобрив – «UKRAVIT».


Разом із міським головою Черкас, керівником обласного партосередку Анатолієм Бондаренком політик оглянула унікальний R&D центр для досліджень та впроваджень інновацій «Інститут здоров’я рослин», який компанія відкрила в минулому році.

Олександру Кужель особливо зацікавили дослідження води та грунтів, які вчені Інституту проводять для аграріїв із різних регіонів України. Депутат зауважила, що зважаючи на інтенсивний розвиток АПК, його вплив на довкілля, такі дослідження мають стати неодмінною складовою технології вирощування будь-яких культур.

«Я бачу, що «UKRAVIT» – це підприємство суперсучасного рівня – від обладнання та технологій – до контролю якості кожного етапу виробничого процесу. Приємно бачити, що в Україні, попри різноманітні складнощі, які сьогодні переживає бізнес, все ж з’являються компанії, що розвиваються і стають флагманами не лише своїх галузей, але й економіки країни загалом», – підсумувала Олександра Кужель.

Керівник Черкаського обласного виборчого штабу Юрій Тренкін відзначив, що зустрічі працівників підприємств із народним депутатом пройшли в діловій обстановці.

«Олександрі Кужель добре відомі проблеми вітчизняних виробників, тому вона піднімала важливі для підприємств проблеми. Політик обговорювала питання залучення підтримки держави задля розвитку підприємств та бізнесу, а також врегулювання відносин із монополістами (газопостачання, енергопостачання)», – сказав Юрій Тренкін.

Сьогодні Олександра Кужель перебуває у Смілянському та Кам’янському районах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова