У «Батьківщини» на Шосткинщині новий очільник

У Шостці пройшла установча конференція новоутвореної районної партійної організації ВО «Батьківщина», під час якої обрали голову та затвердили склад бюро.

Президія складалася з першого заступника голови Сумської обласної «Батьківщини» Олександра Джарішнелова, депутата обласної ради Геннадія Гордієнка та Віктора Долиняка, старости Клишківського старостинського округу.

До складу Шосткинської районної парторганізації входить 10 громад: Глухівська, Дружбівська, Середино-Будська та Шосткинська міські, Ямпільська, Свеська Есманська, Шалигинська селищні, Зноб-Новгородська та Березівська сільські громади. У кожній громаді є депутати та потужний партійний актив, який представляє інтереси мешканців.

Сьогодні «Батьківщина» на Шосткинщині одна з найпотужніших партійних організацій. Вона працює з 2001 року та налічує понад 3 тисячі партійців.  Місцеві вибори підтвердили високу довіру виборців, на чому закцентував увагу під час виступу перший заступник голови Сумської обласної партійної організації Олександр Джарішнелов.

«У зв’язку з новим адміністративно-територіальним устроєм, в партії відбувається утворення нової структури. Сьогодні ми зібралися, аби утворити Шосткинську районну партійну організацію. Як перший заступник голови обласної парторганізації, рекомендую до обрання Віктора Долиняка. Він є членом партії з 2006 року, очолював Шосткинську районну раду, наразі працює старостою Клишківського старостинського округу, який є найбільшим у районі, має авторитет та довіру партійців», – розповів Олександр Джарішнелов.

Учасники конференції затвердили головою Шосткинської районної «Батьківщини» Віктора Долиняка, який подякував присутнім за довіру та пообіцяв сприяти подальшій розбудові партії та плідно працювати на благо кожної з громад.

Делегати затвердили склад бюро району в кількості 9 осіб, до якого увійшли представники кожної громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова