Токмацька «Батьківщина» допомагає сільським школам

Учні закладу загальної середньої освіти в селі Покровське Токмацької ТГ отримали в подарунок до Дня знань новий сучасний дитячий майданчик.

Майданчик презентувала депутат обласної ради від фракції «Батьківщина» Валерія Матвієнко. Зі свого депутатського фонду вона виділила на облаштування майданчика майже 50 тис. гривень.

«Україна починається з села, необхідно докладати всіх зусиль, аби зберегти наші села. Без підтримки сільських шкіл та лікарень впоратись з цим завданням неможливо. Облаштування нового дитячого майданчика в Покровській школі – це далеко не перший і не останній подарунок маленьким жителям Покровського від Токмацької «Батьківщини». Наша команда й надалі підтримуватиме навчальний заклад», – зазначила Валерія Матвієнко.

Окрім коштів на облаштування дитячого майданчика, Валерія Матвієнко також виділила зі свого депутатського фонду 100 тис. гривень на встановлення нових вікон у спортзалі Покровської школи.

«Кошти вже перераховані. Тепер все залежить від відділу освіти Токмацької міськради. Маю надію, що заміна вікон відбудеться без бюрократичних затягувань і роботи виконають якнайшвидше», – наголосила Валерія Матвієнко.  

Покровський заклад загальної освіти, в якому навчається 86 школярів та виховується 20 дошкільнят, є однією з найбільших сільських шкіл на території Токмацької громади. Раніше, за підтримки Валерії Матвієнко, в школі вже замінили електропроводку, санвузли, а також відремонтували сходи та дах над входом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова