Тетяна Меліхова захищає право ветеранської спілки на оренду приміщення

Депутат Київради від «Батьківщини» Тетяна Меліхова письмово звернулася до голови Святошинської РДА Володимира Каретка з вимогою продовжити Святошинській спілці ветеранів договори оренди на приміщення, які вони займають.

Як інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини», під час особистого прийому до Тетяни Меліхової звернулися ветерани Святошинського району й попросили домогтися продовження договорів оренди приміщень, адже їм відмовляють у такому праві.

«Я сама не раз була присутня на зборах і святах ветеранів – це активні люди, які не сидять по квартирах, склавши руки. Якщо їх позбавлять приміщень, це буде неповага до людей поважного віку і їхньої активної життєвої позиції», – сказала депутат від «Батьківщини».

Тетяна Меліхова додала, що в період фінансової скрути, коли в літніх людей немає можливості ходити в кафе, кіно чи театр, приміщення ЖЕДів були для них єдиним місцем для приємних посиденьок.

За словами представниці «Батьківщини», вона вимагає пояснення від райдержадміністрації щодо причин відмови в подовженні оренди. Тетяна Меліхова також звернулася до голови постійної комісії Київради з питань власності Леоніда Антоненка з проханням розглянути це питання на найближчому засіданні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова