Тетяна Меліхова вимагає від мера не затягувати пленарні засідання Київради своїми звітами

Секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова ініціювала розгляд питання про порушення міським головою Віталієм Кличком регламенту Київради, коли він звітує на початку кожного пленарного засідання.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської партійної організації.

Як зауважила Тетяна Меліхова, до неї звертаються люди, незадоволені довгими звітами мера на кожному планерному засіданні Київради, що не передбачено порядком денним.

«Кияни скаржаться, що довго очікують на розгляд питань, у яких вони зацікавлені, і не можуть стежити за пленарним засіданням безперервно упродовж кількох днів», – сказала представниця «Батьківщини», зауваживши, що в цьому скликанні пленарні засідання затягуються в часі, як ніколи.

За словами Тетяни Меліхової, секретар Київради Володимир Прокопів дав протокольне доручення регламентній комісії розглянути питання про затягування міським головою пленарних засідань.

«Київрада або має змінити регламент, щоб звіти мера включали до порядку денного, або запровадити для звітів мера окреме засідання, де депутати та кияни змогли б ставити йому питання і тут же отримувати на них відповіді», – наполягає депутат від «Батьківщини».

Як повідомили в регламентній комісії, ініційоване Тетяною Меліховою питання потребує детального вивчення, а тому його розглянуть на наступному засіданні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова