Тетяна Меліхова прозвітувала за депутатську діяльність минулого тижня

Секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова розповіла про результати депутатської діяльності за минулий тиждень.

 Як повідомляє пресслужба столичного партійного осередку, з ініціативи Тетяни Меліхової малозабезпечені кияни Святошинського району отримали матеріальну допомогу на загальну суму 8000 грн. Допомогу отримали також члени спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району Києва.

«До мене, як до депутата Київради, звернулись представники спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району Києва з проханням придбати 40 комплектів рушників, аби привітати членів спілки на честь Дня Незалежності України. Нині комплекти рушників вже придбано і передано членам спілки інвалідів Чорнобиля» , – розповіла політик.

За її сприяння, будинок №11 по вул. Ромена Ролланана отримав 24 тисячі гривень на придбання руберойду для поточного ремонту покрівлі.

«За допомогою у вирішенні питання щодо проведення ремонту покрівлі до мене звернулась голова ОСББ  Людмила Вишинська.  Цьому будинку вже 49 років, його мешканці два роки тому створили ОСББ і зробили свій будинок одним із найкращих в окрузі. За моєю допомогою, як депутата Київради, у будинку замінено поштові скриньки та дверні блоки на сходових клітинах. За власні кошти жителі будинку зробили косметичний ремонт під’їзду: пофарбували стіни, стелю, поклали плитку на підлогу. Тепер дійшла черга до ремонту покрівлі будинку», – додала Тетяна Меліхова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова