Тетяна Меліхова підтримала проект зеленої зони в Оболонському районі

Секретар депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова, як член постійної земельної комісії, підтримала проект рішення, який передбачає створення зеленої зони в Оболонському районі Києва.

Як повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку, під час засідання постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування на розгляд був повторно внесений проект рішення «Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 05.12.2007 №78-6-00495, укладеного між Київською міською радою та приватним малим підприємством «МИР» для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничо-складських приміщень по вул. Михайла Майорова, 4, в Оболонському районі м. Києва».

«Мною був підтриманий зазначений проект рішення, враховуючи, що однією з позицій фракції «ВО «Батьківщина» є відстоювання зелених зон в Україні. На жаль, рішення не пройшло. Набрало 9 із необхідних 12 голосів. Я запропонувала винести даний проект рішення на сесію Київради, адже за регламентом, після розгляду на постійній комісії, незважаючи на результати голосування, цей проект може розглядатися на сесії. Буду і надалі підтримувати цей проект рішення та  переконувати депутатів, аби на сесії Київради було прийняте рішення про розірвання договору оренди з ПМП «Мир», – зазначили депутат Тетяна Меліхова.

Довідково. Земельна ділянка надається для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничо-складських приміщень в Оболонському районі м. Києва по вул. Калнишевського, 4, (Майорова) площею 0,91 га. Громадськість домагається створення зеленої зони на місці ділянки, яка знаходиться в оренді, так як орендна плата не вноситься, земельна ділянка не використовується за призначенням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова