Тетяна Меліхова: Лікарні залишені на межі виживання

Кожен із депутатів Київради мав можливість врятувати два унікальні медичні заклади Києва, але не всі скористалися цією можливістю!

Про це заявила секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова, передає пресслужба.

7 липня медики втретє вийшли під стіни КМДА з вимогою вирішити проблему фінансування, адже з квітня місяця воно відсутнє. На пленарному засіданні сесії Київради були внесені питання, як невідкладні, про розгляд проектів рішень «Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу Київської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» у державну власність» та «Про надання згоди на передачу цілісного майнового центру репродуктивної та перинатальної медицини».

«На жаль, голосів не вистачило для того, аби підтримати трудові колективи медичних закладів і забезпечити киян та жителів інших регіонів України доступною, якісною та висококваліфікованою медичною допомогою», – зазначила політик.

Тетяна Меліхова переконана, що нині лікарні знаходяться на межі виживання.

«Але я знаю, що медики будуть боротися задля збереження своїх закладів, так само, як не шкодуючи власних зусиль, борються за життя та здоров’я наших громадян», – додала депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова